Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reabilitare si reparati drum agricol in localitatea Maru cu denumirea ,,Hodinti' Se va oferta lucrarea conform deviz de lucrare anexat prezentei achizitie directa. Se va ia in calcul lista de cantitati de lucrari, materiale , transport si manopera aferenta. Se va incheia contract de lucrari

Număr anunț
DA27001774
Autoritate contractantă
Comuna Zavoi (Consiliul Local) (CUI 3227335)
Furnizor / câștigător
DAVID&IARI FOREST S.R.L. (CUI 40825325)
Cod CPV
43200000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat