Atribuită Cumpărare directă

Hartie calit rosie 150mm 100buc/pach 6*37.95=227.7 0114A00006 Hartie calit verde 110mm 100buc/pach 6*30=180 0114A00007 Hartie calit verde 125mm 100buc/pach 6*38=228 Parafilm 5cmx75m 090261 2*161=322 1095350001 pH-indicator strips pH 0 - 14 Universal indicator non-bleeding pH 0 - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 MColorpHast Merck 100/pach 4*38=152 Para Flip 3 supape rosie D&N cod 4700001 4*28=112 Penseta 115mm varf ascutit B1011 2*28=56. Livrare stoc. Beneficiar Chimie drd Popa- Szenkovits - 122 Marian

Număr anunț
DA26960283
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.277,70 RON
Valoare atribuită
1.277,70 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.277,70 RON

din 1.277,70 RON estimat