Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezinfecție pentru un spațiu de birouri având un volum de aproximativ 428 mc.

Număr anunț
DA26938576
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA IMOBILIARA BUCURESTI S.A. (CUI 37764910)
Furnizor / câștigător
DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
171,20 RON
Valoare atribuită
171,20 RON
Data publicării
30.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

171,20 RON

din 171,20 RON estimat