Atribuită Cumpărare directă

Masca fata chirurgicală , 3 straturi, 3 pliuri = 7.450 buc. Manusi protectie = 15000 buc = 150 cut ( 100 cutii masura M/ 50 cutii masura S )

Număr anunț
DA26959507
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL PRAHOVA (CUI 2998315)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.702,50 RON
Valoare atribuită
13.702,50 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.702,50 RON

din 13.702,50 RON estimat