Atribuită Cumpărare directă

dezinfectant suprafete 1l-10buc,domestos 750ml-6buc,cif 500ml-10buc,fairy 1l-15buc,lavete 3/set-10set,sapun lichid 5l-8buc,solutie pardoseli 5l-6buc,triumf aragaz 750ml-6buc,detergent automat 10kg-1buc,dezinfectant suprafete 5l-7buc,hartie igienica aparat-48buc,mop 250g-10buc,maturi sorg-10buc,saci menaj 35l-12buc,solutie geam Clin 5l-4buc,pastile pisoar 1kg-1buc,pronto mobila 500ml-3buc,banda izolatoare-2buc,becuri E27-30buc,comutator ST-10buc,intrerupator ST-10buc,prize ST-8buc,tub neon 36w-3buc

Număr anunț
DA26967380
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "O.GOGA" HUEDIN (CUI 4485588)
Furnizor / câștigător
REGENT IMPEX SRL (CUI 5058860)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.379,83 RON
Valoare atribuită
2.379,83 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.379,83 RON

din 2.379,83 RON estimat