Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare RCA pentru : - autoturism Dacia Duster, cap cil: 1598, putere 84, 5 locuri, masa maxima 1804 kg, perioada asig 12 luni de la 21.12.2020, prima de asigurare 1124,92 lei, - autoutilitara Mercedes-Benz Vito, cap. cil 2148, putere 110, 9 locuri, masa maxima 2940, perioada asigurata 12 luni incepand de la 31.12.2020, prima de asigurare 972,85 lei, - microbuz Ford 350, cap cil 2402, putere 92, 14 locuri, masa maxima 3500, perioada asigurata 12 luni incepand de la 31.12.2020, prima de asigurare 1.496,19 lei. - Microbuz, Minibus Luxury Sprinter, cap. cil: 2143, 120 kw, MMTA 3880, 14 locuri, perioada asigurata 12 luni, incepand cu data de 09.01.2021, pret = 2.373,14 lei. TOTAL RCA: 5.967,10 lei, anticipat si integral
- Număr anunț
- DA26966421
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.967,10 RON
- Valoare atribuită
- 5.967,10 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.