Atribuită Cumpărare directă

Vopsea lavabila Kober 15l 40 x 130,25 = 5210, 08 Vopsea alchidica 0,75 l crem 150 x 24,37 = 3655, 46 Diluant 1l 25 x 10,08 = 252,10 Trafaleti 25 cm pentru vopsit 20 x 18,49 = 369,75 Pensula 80mm 30 x 7,56 = 226,89 Banda mascare 38mm 30 x 6,72 = 201,68

Număr anunț
DA26948127
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
Furnizor / câștigător
SIMBOL RD (CUI 4393840)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.915,96 RON
Valoare atribuită
9.915,96 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.915,96 RON

din 9.915,96 RON estimat