Atribuită Cumpărare directă

Laptop HP 15S 15.6” FHD Intel i3-1005G1 up to 3.4Ghz/8GB/256GB SSD/Intel UHD Graphics 1 buc x 2647 ron Multifunctional HP LaserJet Pro MFP M227sdn 1 buc x 883 ron

Număr anunț
DA26925980
Autoritate contractantă
COMUNA GURA VAII (CUI 4278108)
Furnizor / câștigător
SIF SISTEM SRL (CUI 16368859)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.530 RON
Valoare atribuită
3.530 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.530 RON

din 3.530 RON estimat