Atribuită Cumpărare directă

vopsea alb pentru rugina 2.5l – 1 buc; vopsea, galben 0.75l – 2 buc; maro 0.75l – 10 buc; alb 0.75l – 8 buc; negru 0.75l – 10 buc; gri 0.75 – 10 buc; rosu 0.75l – 5 buc; verde 0.75 – 2 buc; vopsea pentru exterior, alb 15l – 5 buc; diluant universal – 12 buc.

Număr anunț
DA27002226
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
Cod CPV
44810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.907,42 RON
Valoare atribuită
1.907,42 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.907,42 RON

din 1.907,42 RON estimat