Atribuită Cumpărare directă

Produsele sunt originale, noi, nefolosite.Produsele vor fi insotite de certificate de conformitate/garantie si FACTURA PENTRU CELE 3 TONERE in original.

Număr anunț
DA27023393
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BOTOSANI (CUI 9818527)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.254,69 RON
Valoare atribuită
1.254,69 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.254,69 RON

din 1.254,69 RON estimat