Atribuită Cumpărare directă

6.5 - 800 , 7.5- 1000, 7 - 1000 , 8-400

Număr anunț
DA26972597
Autoritate contractantă
Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
Furnizor / câștigător
MERCATOR MEDICAL SRL (CUI 18547761)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.760 RON
Valoare atribuită
6.760 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.760 RON

din 6.760 RON estimat