Atribuită Cumpărare directă

Furnizare 2 buc. monitor cu diagonala de min. 23.8 inch, tehnologie display IPS, tip iluminare fundal LED, tip rezolutie Full HD, porturi video VGA si HDMI

Număr anunț
DA27018095
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
33195100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
981,50 RON
Valoare atribuită
981,50 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

981,50 RON

din 981,50 RON estimat