Atribuită Cumpărare directă

Licente Adobe Acrobat PRO 2020, WIN/MAC, Licență perpetua

Număr anunț
DA26974597
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
IT SOURCES SRL (CUI 35995617)
Cod CPV
48310000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.398 RON
Valoare atribuită
4.398 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.398 RON

din 4.398 RON estimat