Atribuită Cumpărare directă

Bază instalaţie testare detentă - Baza instalatie testare detenta, multifuncțională cu suport pentru balast, detașabilă - diametrul de 50 mm (pentru stalp) - dimensiuni lățime: 71 cm, lungime: 85 cm - Înălțime: 100 cm - baza proiectată pentru fixarea la sol și roți - culoare - albastru

Număr anunț
DA26951735
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
855,47 RON
Valoare atribuită
855,47 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

855,47 RON

din 855,47 RON estimat