Atribuită Cumpărare directă

Fasa Tifon Dimensiuni: 10mx10cm. Descriere Fasa Tifon: Tesatura: 26x18 - 26 fire pe orizontala si 18 pe verticala pe unitatea de suprafata. Grosimea firului de tesatura: 40'S x 40'S. Greutate: 24g/m2. Ambalaj individual transparent. Utilizare Fasa Tifon: Produsul se va pastra curat si uscat inainte de a fi utilizat. Fasa Tifon Dimensiuni: 20cm x 10m. Descriere Fasa Tifon: Tesatura: 26x18 - 26 fire pe orizontala si 18 pe verticala pe unitatea de suprafata. Grosimea firului de tesatura: 40'S x 40'S. Greutate: 24g/m2. Ambalaj individual transparent. Utilizare Fasa Tifon: Produsul se va pastra curat si uscat inainte de a fi utilizat.

Număr anunț
DA26950252
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
33141114-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,10 RON
Valoare atribuită
127,10 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,10 RON

din 127,10 RON estimat