Atribuită
Cumpărare directă
Dozator Cu Senzor Intellicare Hybrid 20 BUC se ofera gratuit la achizitionarea rezervelor Masca Trei Straturi Trei Pliuri Tip 2R 50 Buc/Cutie 200 CUTIE 25.00 Prosop Derulare Centrala Midi Alb Reflex 300M 102 BUC 23.38 Prosop Derulare Centrala Reflex Mini 1Str.343 Portii (12Buc/Bax) 108 BUC 13.40 Manusi Latex Nepudrate Albe Marimea L 100 Buc/Cutie 15 CUTIE 55.00 Manusi Latex Nepudrate Albe Marimea M 100 Buc/Cutie 10 CUTIE 55.00 Sapun Spray Universal 1L 100 BUC 26.38 Dezinfectant Suprafete Multiple 5L 50 BIDON 36.00 Gel Dezinfectant Cu Pompita Cu Efect Antibacterian 70% Alcool 1L 50 BUC 59.00 Dezinfectant Soft Care Des E H5 1.3L 120 BUC 82.82
- Număr anunț
- DA26961080
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.533,36 RON
- Valoare atribuită
- 27.533,36 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.