Atribuită
Cumpărare directă
CALENDAR DE BIROU PERSONALIZAT, DIMENSIUNE 100X75 MM, FORMAT LANDSCAPE, 13 FILE TIPAR 2 FETE POLICROMIE, HARTIE 150 GR DCM, SUPORT CARTA INTEGRA 285 GR, TIPAR 1 FATA POLICROMIE, FINISARE SPIRALA METALICA ALBA, PREGATIRE TEHNOREDACTARE COMPUTERIZATA, PREGATIRE SELECTIE - al ziarului "SZAMOS
- Număr anunț
- DA26930967
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Satu Mare (CUI 17193666)
- Furnizor / câștigător
- IDEA STUDIO SRL (CUI 13225277)
- Cod CPV
- 30199792-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.940 RON
- Valoare atribuită
- 2.940 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.