Atribuită
Cumpărare directă
10 1042020 LINE STECHER SHUCKO CU INEL ALB BUC 4,00 6,94 23,33 4,43 20 1000205 CABLU MYYM 3X1,5 (H05VV-F) T500 M 20,00 2,19 36,81 6,99 30 1007095 SENZOR DE MISCARE 360GRD BUC 1,00 29,99 25,20 4,79 40 1010615 PRELUNGITOR PROTECTIE SUPRATENSIUNE 4C5M BUC 6,00 63,91 322,24 61,22 50 1047965 DERULATOR PD-4CP 3X1,5 25M N-96317 BUC 1,00 125,00 105,04 19,96 60 3022441 RACORD WC DREPT DIAM. 110 L. 400 MM BUC 2,00 17,01 28,59 5,43 70 6000747 SET FIXARE WC FV 10X/6X70 61506D060700< BUC 4,00 4,39 14,76 2,80
- Număr anunț
- DA26980205
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 31680000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 555,97 RON
- Valoare atribuită
- 555,97 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.