Atribuită Cumpărare directă

pasta curatat maini

Număr anunț
DA27024724
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
39813000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
729,34 RON
Valoare atribuită
729,34 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

729,34 RON

din 729,34 RON estimat