Atribuită Cumpărare directă

ciment structo plus 190 saci, plasa sudata Q26 9 buc, plasa sudata Q8 4 buc, PC Q8 de 12m 7 buc, cornier 40/40 4 buc, PC Q12 de 12m 5 buc, cherestea tivita MO 3,3 mc

Număr anunț
DA26969988
Autoritate contractantă
Comuna Corcova (Primaria Corcova Jud. Mehedinti) (CUI 4818631)
Furnizor / câștigător
ALMA MOBIL TEX SRL (CUI 15181215)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.063,53 RON
Valoare atribuită
9.063,53 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.063,53 RON

din 9.063,53 RON estimat