Atribuită
Cumpărare directă
Bluza cu maneca scurta, de dama sau barbat, deschidere cu capse, diverse culori ( turcoaz verde, rosu, royal, alb, ocean, verde connex, vd. spital, lila, indigo, velvet, vernil, aqua, verde tuborg, visiniu, etc. ), material de tip TERCOT. Dimensiuni disponibile de la XS pana la XXXL.... tine loc de comanda
- Număr anunț
- DA27027434
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA NEAMT (CUI 4145373)
- Furnizor / câștigător
- TAG GRUP SRL (CUI 16316000)
- Cod CPV
- 18100000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 163,86 RON
- Valoare atribuită
- 163,86 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.