Atribuită
Cumpărare directă
PORTOCALE PLASA 1 KG -306BUC 50G BEST ARAHIDE SARE -306 BUC 60G GUSTO PUFULETI CU SURPRIZE -308BUC 80G BAKE ROLLS SIMPLE-306buc 60gLAYS CHIPS SALT-310BUC 110G MILKA PRAL CREM ALUNE-306BUC 125G TOFFIFEE BUCATA -306BUC 100G KINDER CHOCOLAT -310BUC 75G SNICKERS SUPER KSIZE -308BUC 43G BATON CiOCOLATA CR FONDAT -330BUC 43G KINDER BUENO T-312BUC 35G MAGURA PRAJITURA CACAO -320BUC 250G MADELEINES PRIMO CIOCOLATA-306BUC 36G DISPLAY EUGENIA CACAO -312BUC 180G JOE NAP MOMENTE CACAO-306BUC 135G MILKA CHOCO COOKIES-306BUC 80G 7 DAYS CROISS DOUBLE CA-CO-320BUC 160G BISKREM CU CREMA CACAO 306BUC 70G PARADISE FUN BISC CACAO -306BUC 100G TEDI BISCUITI -306BUC 55G FL STRUDEL FRUCTE PADURE -306BUC 75G NATY NAPOLITANE CREMA -306BUC 70G CHOCO PACK FIG MOS CRACIUN -306BUC 40G MOS CRACIUN-306BUC 184G LAURA BR CIOCO , PORTO -306BUC 1L SANTAL PORTOCALE ROSII 25%-306BUC SACOSA X-MAS MATERIAL NETESUT-306BUC ECOTAXA 0.15 CONSOLIDARE PACHETE- 306BUC
- Număr anunț
- DA26977319
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DOAMNA NICA (CUI 21599566)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15842300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.145,47 RON
- Valoare atribuită
- 18.145,47 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.