Atribuită
Cumpărare directă
O7805-500G OLEYLAMINE, TECH., 70% - 2 buc.; 522651-1L 1,2,3,4-TETRAHYDRONAPHTHALENE, ANHYDROUS , 99% - 1 buc.; 520918-5G GOLD(III) CHLORIDE TRIHYDRATE, 99.9+% METALS BASIS - 1 buc.; 180211-100G BORANE-TERT-BUTYLAMINE COMPLEX, POWDER, 97% - 1 buc.; 471364-500ML 1-DODECANETHIOL, >=98% - 1 buc.; 647101-5EA SILICON WAFER, (111), 2 IN. DIAM. - 1 buc.; 237957-100G YTTRIUM(III) NITRATE HEXAHYDRATE, 99.9% METALS BASIS - 1 buc.
- Număr anunț
- DA26992049
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA LASERILOR, PLASMEI SI RADIATIEI (CUI 9052135)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.821,07 RON
- Valoare atribuită
- 7.821,07 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.