Atribuită
Cumpărare directă
Calorifer cu ulei Heinner HOH-SD11ECOBK, putere: 2500W, 11 elementi, dimensiune elementi: 145*590mm, 3 setari temperatura, control digital, termostat digital, functie ECO, timer 24H, protectie impotriva rasturnarii, protectie supraincalzire, indicator luminos, negru
- Număr anunț
- DA27023031
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIOCHINA (CUI 4231830)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE PARTENER SRL (CUI 22131724)
- Cod CPV
- 44621100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.027,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.027,20 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.