Atribuită
Cumpărare directă
Ace Vacutainer roz 18 G x 1 1/2" Ace duble pentru recoltarea sangelui in vid, sterile. Ambalaj - 100 buc/cutie - 5.000 buc/bax. Produsul va fi insotit la livrare de declaratie de conformitate CE, certificat de calitate si ISO producator. Ambalare si etichetare conform standardelor ANMDM.
- Număr anunț
- DA27023267
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI 3227068)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI 15178082)
- Cod CPV
- 33141300-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.900 RON
- Valoare atribuită
- 1.900 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.