Atribuită Cumpărare directă

SERVICII INLOCUIRE PARBRIZ DACIA LOGAN RO59

Număr anunț
DA27027920
Autoritate contractantă
Electrocentrale Constanta S.A. (CUI 33636420)
Furnizor / câștigător
PILKINGTON AUTOMOTIVE ROMANIA SA (CUI 7484994)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,09 RON
Valoare atribuită
210,09 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,09 RON

din 210,09 RON estimat