Atribuită Cumpărare directă

Anvelope de iarna 185/65/R15, VREDESTEIN SNOWTRAC5, Ind. sarcina:88, Simbol viteza:T, Clasa de eficienta a consumului de combustibil:C, Clasa de aderenta pe teren umed: A, Clasa de zgomot exterior la rulare (dB) 69, Anvelope all season 185/65/R15 NOKIAN WEATHERPROOF, Ind. sarcina:88, Simbol viteza:T, Clasa de eficienta a consumului de combustibil:C, Clasa de aderenta pe teren umed: A, Clasa de zgomot exterior la rulare (dB) 68, Anvelope de iarna 225/55/R17 PIRELLI WSZer3 Ind. sarcina:97, Simbol viteza:H, Clasa de eficienta a consumului de combustibil:C, Clasa de aderenta pe teren umed: A, Clasa de zgomot exterior la rulare (dB) 72

Număr anunț
DA27029943
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
Furnizor / câștigător
ROMSYSTEMS S.R.L. (CUI 15304296)
Cod CPV
34351100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.447,63 RON
Valoare atribuită
7.447,63 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.447,63 RON

din 7.447,63 RON estimat