Atribuită
Cumpărare directă
Organizarea evenimentului „Revelion 2021” în Online, pe Facebook și Youtube, după cum urmează: - Filmarea evenimentului pe data de 15.12.2020, echipa tehnică fiind formată din 2 operatori de imagine și un regizor de emisie; - Transmisia în regim de LIVE a evenimentului pe Facebook și Youtube pe data de 31.12.2020 – ora 22,00; - Sonorizare adecvată desfășurării în condiții optime și inginer de sunet pe toată durata evenimentului; - Asigurarea momentelor artistice de către următorii artiștii: - Ansamblul Măgura Codlea – Obiceiuri și tradiții populare de Anul Nou – 40 de minute; - LUMINIȚA ANGHEL – 40 de minute. Prețul este final, nu suntem plătitori de TVA.
- Număr anunț
- DA27023921
- Autoritate contractantă
- CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI CODLEA (CUI 4777116)
- Furnizor / câștigător
- BANCILA ANGANU RADU (CUI 27031394)
- Cod CPV
- 92312240-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.670 RON
- Valoare atribuită
- 12.670 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.