Atribuită Cumpărare directă

Roller Frixion 0.7 mm Pilot albastru PBL-FR7L BUC 2.00 7.86 15.72 Pix K15 Schneider albastru 286303 BUC 10.00 1.26 12.60 Pix K15 Schneider rosu 286302 BUC 5.00 1.26 6.30 Folii laminare 80 microni Fellowes A4 glossy, Enhance 100 coli/top 5306114 TOP 3.00 23.56 70.68 Dosar plastic A4 cu sina si perforatii Noki rosu DOSPLINR BUC 15.00 0.48 7.20 Dosar plastic A4 cu sina si perforatii Noki negru DOSPLINN BUC 15.00 0.48 7.20 Banda dublu adeziva Tesa transparenta 19 mm x 50 m 646210000300 BUC 2.00 12.11 24.22 Banda adeziva Tesa transparenta 48 mm x 66 m 042800000000 BUC 2.00 3.95 7.90 Mine 0.7 mm HB Rotring 505708 BUC 2.00 2.85 5.70 Mine 0.5 mm HB Rotring 505508 BUC 2.00 2.85 5.70 Mouse cu fir Box negru Kensington EK72356EU BUC 5.00 31.99 159.95 CARTUS TONER COMPATIBIL HP Q2612X/FX10 XL 2.8K LASER CPE61 BUC 5.00 31.73 158.65 CARTUS TONER COMPATIBIL HP CE285A/CRG725 XL LASER CPE3176 BUC 2.00 31.73 63.46 CARTUS TONER COMPATIBIL TOSHIBA T1640-10K LASER CPE2969 BUC 2.00 81.85 163.70 Hartie copiator A4 Eurobasic 80 g/mp, 500 coli/top HCA4BAS TOP 10.00 12.09 120.90

Număr anunț
DA26978650
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "MATEI BASARAB (CUI 18064350)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
829,88 RON
Valoare atribuită
829,88 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

829,88 RON

din 829,88 RON estimat