Atribuită Cumpărare directă

Prestarea serviciului de dirigentie de santier-verificare calitativa si cantitativa a lucrarilor de ,,CONSTRUIRE RETEA PUBLICA APA UZATA IN LOCALITATILE BALOMIR SI BUCIUM ORLEA, COMUNA SÂNTĂMĂRIA ORLEA, JUDETUL HUNEDOARA,,.

Număr anunț
DA27018380
Autoritate contractantă
COMUNA SANTAMARIA ORLEA (CUI 5453800)
Furnizor / câștigător
SANDA ION - DIRIGINTE DE SANTIER (CUI 27919058)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat