Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: 11 x Pachet Calculator HP 6300 SFF, Intel Core i3-2120 3.30GHz, 4GB DDR3, 120GB SSD + Monitor 19 Inch + Webcam + Tastatura si Mouse + Windows 10 Home + Tastatura + Mouse pe USB; pret per bucata: 653.36 ron fara tva 1 x Multifunctionala HP LaserJet M5035 MFP,A3, 35 ppm Duplex, Retea,1200 dpi, Copiator, Scaner, Fax; pret per bucata: 1139.92 ron fara tva 5 x Kit tastatura + Mouse Serioux NK9800WR, Wireless 2.4GHz, US layout, Multimedia, Mouse optic 1200dpi, Negru, USB, Nano receiver ; pret per bucata: 54.62 ron fara tva. Pretul contine si taxa de mediu
- Număr anunț
- DA26976929
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI DRAGAN (CUI 29097506)
- Furnizor / câștigător
- INTERLINK GROUP SRL (CUI 9320017)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.600 RON
- Valoare atribuită
- 8.600 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.