Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Hartie XEROX Performer, A4, 80 g/mp, 500 coli/top 207111419 50 14.99 Lei 749.50 Lei Tus pentru tusiera, 30 ml, OFFICE POINT - Culoare: negru 318101013 2 1.70 Lei 3.40 Lei Tus pentru tusiera, 30 ml, OFFICE POINT - Culoare: albastru 318101013 2 1.70 Lei 3.40 Lei Biblioraft
- Număr anunț
- DA26978581
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE BOB SI SANIE (CUI 10488406)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.031,47 RON
- Valoare atribuită
- 1.031,47 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.