Atribuită
Cumpărare directă
SC RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL prin imputernicit DEDEMAN AUTOMOBILE SRL,oferteaza un autoturism DACIA LOGAN , cu urmatoarele caracteristici:vopsea nemetalizata, 999 cmc, carburant benzina +GPL, 3 cilindri,12 supape,5 locuri,100 cp,74 kw,cuplu maxim 170 Nm,norma de poluare EURO 6,cutie de viteze manuala cu 5+1 trepte,tactiune fata,garda la sol 14,5 cm,ABS+EBD+AFU,ESP+ASR,HSA,HDC,directie asistata hidraulic ,2 airbaguri frontale, 2 airbaguri laterale fata, 2 centuri de siguranta fata,3 centuri de siguranta spate,,faruri de zi cu semnatura lunminoasa tip LED, proiectoare de ceata,jante de otel cu capace 15”,tapiterie textila,geamuri electrice fata, aer conditionat cu reglare manuala si functie de recirculare,functie de ventilare, scaun sofer cu reglaj longitudinal, lombar, oglinzi retrovizoare exterioare cu reglaj manual din interior, functia START STOP, functie ECO MODE,indicator de schimbare a treptelor de viteza,computer de bord cu afisare a temperaturii exterioare, inchidere centralizata cu telecomanda pe cheie, priza de 12 V, sistem Radio 2DIN cu conectivitate Bluetooth, USB, mufa Jack, satelit de comanda pe volan. Autoturismul vine echipat kit reparatie pneuri, covorase de cauciuc si pachet legislativ obligatoriu(trusa de prim ajutor, 2 triunghiuri reflectorizante,stingator auto). Intelegem ca daca acceptati oferta noastra, contractul care se va semna va fi pus la dispozitie de catre Ofertant.
- Număr anunț
- DA26967744
- Autoritate contractantă
- DOMENIUL PUBLIC SI PRIVAT S.A. (CUI 27231643)
- Furnizor / câștigător
- DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 15934070)
- Cod CPV
- 34110000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.417,06 RON
- Valoare atribuită
- 39.417,06 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.