Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Magnesium Liquid 25ml x 20 doze - 3 cutii Muscle Repair 60tb - 2 bucati Omega cu ulei de peste 90tb - 1 bucata Arginina AAKG 100caps - 2 bucati Dynamic Tape Eco 5cm x 5m - 5 bucati Dynamic Tape Original 5cm x 5m - 5 bucati Kinesiotape D3 5cm x 6m - 18 bucati Crema TecarGlobus 1000ml - 1 bucata Tape adeziv rigid hipoalergenic D3 5cmX13,7m - 16 bucati Ulei neutru pentru masaj 500ml - 6 bucati
- Număr anunț
- DA27023558
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA (CUI 13444099)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL SPORT SOLUTIONS SRL (CUI 36308703)
- Cod CPV
- 33000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.463,90 RON
- Valoare atribuită
- 2.463,90 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.