Atribuită
Cumpărare directă
• 1 buc* TAIPI512N iPad Pro 12.9 inch 512 GB (4th generation) negru - 5965.71 lei fara TVA/buc • 1 buc* AARAI1294G Accesoriu Apple Husa Smart Keyboard Folio iPad Pro 12.9 inch 2020 Negru (tastatura in limba romana) - 1038.49 lei fara TVA/buc • 1 buc* TAP12P256B iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue - 5220.79 lei fara TVA/buc • 1 buc* TA12PM256B iPhone 12 Pro Max 256GB Pacific Blue - 5630.76 lei fara TVA/buc • 1 buc* TAP12P128N iPhone 12 Pro 128GB Graphite - 4726.86 lei fara TVA/buc • 2 buc * TSAS20P4GN Samsung Galaxy S20 Plus 128GB DS Negru 4G - 3421.21 lei fara TVA/buc • 1 buc*TSA20FE4GB Samsung Galaxy S20 FE 128GB Navy 4G - 446,22 euro fara tva / o bucata 2204.01 lei fara TVA/buc Valoarea totala a contractului este de 31.629,04 RON fara TVA.
- Număr anunț
- DA26973866
- Autoritate contractantă
- Regia Publica Locala a Padurilor Piatra Craiului R.A. (CUI 19113639)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 32522000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.629,04 RON
- Valoare atribuită
- 31.629,04 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.