Atribuită Cumpărare directă

CLOR SEPT 20 l

Număr anunț
DA26992282
Autoritate contractantă
SCOALA CU CL. I-VIII WESSELENYI HODOD (CUI 17337869)
Furnizor / câștigător
APPROVED EUROPE S.R.L. (CUI 42327041)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
579,83 RON
Valoare atribuită
579,83 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

579,83 RON

din 579,83 RON estimat