Atribuită
Cumpărare directă
Aparat foto digital Sony Cyber-Shot DSC-H300, 20.1MP, Black +Card 64Gb-rezolutie imagine 5184x3888, zoom digital 70 dimensiuni senzor de imagine 1/2.3 inchi, senzor de 20.1 mp dimensiuni-WxHxD 127.5X91.7X89MM TIP SENZOR ccd-tip alimentare-acumulator Aparat foto digital Sony Cyber-Shot DSC-W800, 20MP, Black + card 64Gb-tip display LCD, NEGRU, zoom digital 10x, rezolutie senzor 20.1, dimensiunie senzor de imagine 1/2.3 inch
- Număr anunț
- DA27002121
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.639,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.639,50 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.