Atribuită Cumpărare directă

ASIGURARE OBLIGATORIE RCA - ITM PRAHOVA PH10SSM- 1an City 385 ron PH97YTM- 1an City 385 ron PH10YTM- 1an City 445 ron PH99YTM- 1an City 385 ron PH98YTM- 1an City 385 ron

Număr anunț
DA26987442
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA PRAHOVA (CUI 12402290)
Furnizor / câștigător
MAXYGO BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 15710286)
Cod CPV
66518100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.985 RON
Valoare atribuită
1.985 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.985 RON

din 1.985 RON estimat