Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 Business-90 top, Dosar plastic sina Noki-300 buc., Biblioraft 75mm Daco-40 buc., Etichete auticolante Xerox 1/A4-2 buc., Fisa SSM-albastra-20 buc., Fisa SSU rosie-20 buc., Evidentiator Milan-10 buc., Marker permanent Milan-10 buc., Roller V5 Pilot reincarcabil-5 buc., Rezerve roller v5 Pilot-5 buc., Mapa plastic cu elastic-10 buc., Corector banda Milan-5 buc., Registru cartonat A4 100 fle-5 buc., Plic C4 siliconic-50 buc., Plic c5 autoadeziv-100 buc., Plic C6 autoadeziv-200 buc., Plic C4 cu burduf-20 buc., Folie protectie A4 Daco-2 buc.
- Număr anunț
- DA26992353
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA SÂNTIMBREANU (CUI 32211529)
- Furnizor / câștigător
- COLOR INTEGRA SRL (CUI 14750363)
- Cod CPV
- 30199700-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.023,11 RON
- Valoare atribuită
- 2.023,11 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.