Atribuită Cumpărare directă

dn101258 Ascutitoare plastic cu container mare diferite culori buc 10 1.20 hs02121 Biblioraft RTC Esential negru A4 50mm PP exterior carton int buc 20 5.00 hs02123 Biblioraft RTC Esential verde A4 50mm PP exterior carton int buc 15 5.00 hs02126 Biblioraft RTC Esential rosu A4 50mm PP exterior carton inte buc 15 5.00 hs02111 Biblioraft RTC Esential negru A4 75mm PP exterior carton int buc 10 5.00 hs02116 Biblioraft RTC Esential rosu A4 75mm PP exterior carton inte buc 10 5.00 hs02115 Biblioraft RTC Esential albastru A4 75mm PP exterior carton buc 10 5.00 sw174901 Creion grafit cu radiera Stabilo Swano 4906 HB corp hexagona buc 12 1.00 bv016111 Decapsator buc 5 1.10 lm010 Dosar rosu cu sina si 2 perforatii A4 25 buc/set set 8 10.50 rp00222 File de protectie transparent cristal 50mic A4 plastic 100bu set 10 13.00 nf1180 Hartie copiator Multicopy A4 80gmp 500 colitop top 100 14.00 nf1173 Hartie copiator A3 80g Office Express 500coli top 5 26.00 ed1515 Corector Edding cu rescriere 1515 buc 10 1.95 nv350002 Perforator Novus B216 16 coli albastru buc 5 25.00 se000602 Pix cu mecanism Senator seria 1000 corp colorat in culoare s buc 5 0.95 se000603 Pix cu mecanism Senator seria 1000 corp colorat in culoare s buc 5 0.95 se27004 Pix cu mecanism Senator Point Zero corp albastru linie de sc buc 50 0.95 kf30205 Plic C5 162x229offset albsiliconic80g 500buccutie cutie 2 52.00 sw1196 Radiera Stabilo Supreme 1196 buc 15 1.50 dl200 Registru A4 dictando ec

Număr anunț
DA26978216
Autoritate contractantă
ORASUL TOPOLOVENI (CUI 4229725)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.717 RON
Valoare atribuită
2.717 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.717 RON

din 2.717 RON estimat