Atribuită Cumpărare directă

TREPIEDE FOTO Inaltime maxima (cu extinderea coloanei) 1460 mm Inaltime maxima (fara extinderea coloanei) 1200 mm Lungime strans 470 mm Capacitate maxima 3000 g Numar segmente picioare 3 Sistem blocare segmente da Carlig contragreutati Nu Tip cap 3D Panoramic Filet aparat 1/4" Greutate 1460 g Dimensiune strans 40cm - 50cm Greutate max sustinuta 2kg-4kg TREPIEDE FOTO KIT Tip cap 3D Panoramic Blocaj picioare Clema Material Aluminiu Coloana centrala

Număr anunț
DA27021257
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 0541 SINCA VECHE (CUI 12651797)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38650000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,83 RON
Valoare atribuită
165,83 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,83 RON

din 165,83 RON estimat