Atribuită Cumpărare directă

ub TL-D TUV/GERM UV 30W - 1 buc Corp TL-D 30W UV - 1 buc MYYM 3x1.5 - 4 ml Stecher schuco 2P+E 8, 269, 2152,0

Număr anunț
DA27021368
Autoritate contractantă
Serviciul de Asistenta Medicala al municipiului Galati (CUI 26716896)
Furnizor / câștigător
DIAMSES SRL (CUI 4821343)
Cod CPV
31532900-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.152 RON
Valoare atribuită
2.152 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.152 RON

din 2.152 RON estimat