Atribuită Cumpărare directă

ARFURIE INTINSA MARE 24 CM D3899 FARFURIE DESERT 19 CM D3899 SET CEASCA SI FARFURIOARA D3899 SET CESCUTE 12PCS EY3349 FATA DE MASA CRACIUN K21127A CAFETIERA ROHNSON R991

Număr anunț
DA27033253
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GAROAFA (CUI 18991194)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44410000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
604,23 RON
Valoare atribuită
604,23 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

604,23 RON

din 604,23 RON estimat