Atribuită
Cumpărare directă
HELP NET COMPRESE STERILE 8CM X10 CM 8 PLIURI - 6 BUC HELP NET FASA TIFON 10 X10 - 6 BUC HELP NET FASA TIFON 10 X15 - 6 BUC HELP NET VATA VATA HIDROFILA 100 GR - 6 BUC URGO FILM 5M X2.5 CM - 3 BUC URGO LEUCOPLAST REZISTENT X20 - 1 BUC ORGO DISCRET TRANSPARENT X20 - 1 BUC URGO AQUA FILM X 15 - 3 BUC LEUCOPLAST MINUT MATASE 5*5 - 3 BUC LIVSANE PLASTURI REZISTENTI LA APA X20 - 6 BUC IDEALAST HAFT FASA ELASTICA 6 X4 - 1 BUC IDEALAST HAFT FASA ELASTICA 8 X4 - 2 BUC OXIMED - 4 BUC BETADINE SOL 10% X30 ML - 6 BUC BANEOCIN PULBERE X 10 GR - 3 BUC ALCOOL SANITAR 70 % X 0.5 L - 6 BUC HIPOCRATE APA OXIGENATA 3% X200 ML - 3 BUC RIVANOL 1% X200 ML - 3 BUC ALGOCALMIN 500 MG X20 - 12 BUC ALGOCALMIN 1 GR/2 ML X5 SOL INJ - 9 BUC FURAZOLIDON ADULTI 100MG X20 TERAPIA - 12 BUC
- Număr anunț
- DA26989573
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL IZVORU MURESULUI (CUI 15216275)
- Furnizor / câștigător
- ECOFARMACIA NETWORK SRL (CUI 25856816)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.167,34 RON
- Valoare atribuită
- 1.167,34 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.