Atribuită Cumpărare directă

Dozator sapun spuma plastic ABS. Rezervor reincarcabil si inchidere cu cheie. Caracteristici tehnice: Material: Plastic ABS Culoare: alb Capacitate : 500 ml Lățime: 17 cm, Înălțime: 10.5 cm, Adâncime: 13.5 cm

Număr anunț
DA26990503
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII "Mihai Eminescu" Ighiu (CUI 12828270)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.233,80 RON
Valoare atribuită
2.233,80 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.233,80 RON

din 2.233,80 RON estimat