Atribuită
Cumpărare directă
Cod produs Denumire produs Pret produs Cantitate Valoare 05947626190 PreciControl ClinChem Multi 1, 4x5ml 500 1 500 05947774190 PreciControl ClinChem Multi 2, 4x5ml 500 1 500 11404954001 Mixed-bed resin MBH 100 (AppliQUA MBH) 1110 1 1110 20764337322 cobas Integra Cleaner 150Tests 122.05 3 366.15 03039773190 CHOL HiCo Gen.2, 400Tests, cobas c, Int. 392 2 784 03002721122 GGT Gen.2, 400Tests, cobas c, Integra 358.1 1 358.1 03333701190 ALP 400 211.69 1 211.69 05795397190 BIL-T Gen.3, 250Tests cobas c,Integra 220.12 1 220.12 05589061190 BIL-D Gen.2, 350Tests cobas c, Integra 266.51 1 266.51 20767107322 TRIGL, 250Tests, cobas c, Integra 200.09 1 200.09 06481647190 MG 2 pret calculat 365.71 2 731.42 05061482190 CA, Gen.2, 300Tests, cobas c,Integra 207.48 1 207.48 03183696122 IRON Gen.2, 200Tests, cobas c, Integra 133.62 1 133.62 04810716190 CREAJ Gen.2, 700Test, cobas c, Integra 242.58 1 242.58 04460715190 UREAL, 500Tests, cobas c, Integra 228.17 1 228.17 03183807190 UA Gen.2, 400Tests, cobas c, Integra 220.83 1 220.83 04912551190 D-Dimer Gen.2, 100Test, cobas c, Integra 1 295.54 1 1295.54 05050901190 D-Dimer Gen.2 Calibrator Set 1 072.30 1 1072.3 05050936190 D-Dimer Gen.2 Control I/II 633.00 1 633 03528995190 FERR Gen.2, 200Tests, cobas Integra 1 776.88 1 1776.88 11355279216 Cfas Proteins 791.25 1 791.25 03004732122 LDHI Gen.2 acc.IFCC, 300T, cobas c, Int. 275.63 1 275.63 03183734190 TP 104.07 1 104.07 Total: 12229.43
- Număr anunț
- DA27024315
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
- Furnizor / câștigător
- ROCHE ROMANIA SRL (CUI 17551047)
- Cod CPV
- 33696200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.229,43 RON
- Valoare atribuită
- 12.229,43 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.