Atribuită
Cumpărare directă
boromir crema ciocolata,boromir crema alune,boromir cozonac cu nuca,aro grasimi vegetale,zuzu iaurt natural,aro sana,casa buna smantana,puicuta vesela oua,aro spanac tocat,malina gusa cu boia,malina gusa cu boia si usturoi,aro kaiser afumat,aldis sunca piept pui,sissi sunca pui,caroli sunca praga,ciolan afumat dezosat,aro parizer pasare,primo carnati populari,malina carnati oltenesti,aripi pui provincia,carne amestec gastro aldis,scaricica porc interim,aripi pui f vf,piept pui dz f piele,banane,cartofi albi 10kg,marar,patrunjel,ceapa galbena,ardei bianca,dovlecei,praz,alex star compot prune,zarzavat ciorba,mandy vegetal,zacusca vinete,salata de vinete,defne masline,masline negre,monte banato,aro fusili,baneasa macaroni,delikat legume,baneasa faina,vera verde malai,prune deshidratate,paradis baton alune,aro petit beure,turta dulce miere,rulou foietaj crema,aro croisant cacao,prajitura crema lamaie,prajitura crema tiramisu,madeleine pasta caise, tano fursec piersici,prajitura cacao lapte,happy fursec isler, sanziene cornulete
- Număr anunț
- DA27032801
- Autoritate contractantă
- CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 12269739)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.706,65 RON
- Valoare atribuită
- 1.706,65 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.