Atribuită Cumpărare directă

Coarda gimnastica ritmica, competitionala, coarda din nailon pentru lungimea 300cm, 10 mm diametru, aprobata FIG

Număr anunț
DA26966072
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
Cod CPV
37420000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.866,41 RON
Valoare atribuită
2.866,41 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.866,41 RON

din 2.866,41 RON estimat