Atribuită
Cumpărare directă
UAT Negresti Oas doreste sa achizitioneze pachetul de mobilier pentru dotarea biroului de Stare Civila, respectiv: 1. Dulap metalic 920x420x1950 mm buc 6 2. Dulapuri suspendate 920x450x1300 mm buc 6 3. Birou 2 locuri 1600x1200x800 mm buc 1 4. Birou calculator 1300x700x800 mm buc 2 5. Masa vizitator 1500x500x800 mm buc 1 6. Masuta cafea 900x500x900 mm buc 1 7. Dulap bibliorafturi 840x450x3300 mm buc 3 8. Rollbox 500x500x650 mm C buc 2 Montaj inclus.
- Număr anunț
- DA27030886
- Autoritate contractantă
- Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
- Furnizor / câștigător
- BASIC POINT SRL (CUI 28088054)
- Cod CPV
- 39516000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.421,20 RON
- Valoare atribuită
- 24.421,20 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.