Atribuită
Cumpărare directă
service major Aldec G2-75 s/n 5125908 presupune: -verificarea centrifugei, -inlocuirea rulmentilor si garniturilor, -gresare si inlocuire ulei, -teste in productie. Ore incluse in aceasta calculatie:-24 ore lucratoare -18 ore de transport la Salva- Bistrita Nasaud si retur in Bucuresti. - 4 diurne - 4 nopti de cazare Valoare in euro 5,993.71Euro. Interventia va avea loc in perioada 11-14.01.2021. In situatia in care interventia service va dura mai putin decat in estimare, valoarea facturata va fi conforma cu orele efectiv lucrate Garantie minim 12 luni. sectia Nasaud-Statie epurare Salva
- Număr anunț
- DA26993764
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- ALFA LAVAL SRL (CUI 8140611)
- Cod CPV
- 45259100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.209,14 RON
- Valoare atribuită
- 29.209,14 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.